top of page

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ КАФЕДРИ БСБ

Home: Welcome

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

Reverchuk_S_v1.jpg

СЕРГІЙ КОРНІЙОВИЧ РЕВЕРЧУК

завідувач кафедри, професор

Наукові інтереси – методологія наукових досліджень, сучасні зарубіжні банківські системи, банківські кризи в умовах циклічності, фінансово-економічна безпека суб’єктів підприємництва.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Методи наукових досліджень", "Науковий семінар", "Грошово-банківські системи", "Гроші та банківництво".

СОФІЯ МИКОЛАЇВНА ЛОБОЗИНСЬКА

професор

Наукові інтереси – монетарне регулювання економіки, державне регулювання фінансових ринків, теорія і практика обліку і аудиту фінансових установ, фінансовий контроль господарської діяльності.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Облік і оподаткування у банках", "Облік і аудит у банках", "Монетарна політика", "Державне регулювання цифровізації банківської системи", "Управління персональними фінансами".

Lobozynska_S.jpg
Vladychyn.jpg

УЛЯНА ВОЛОДИМИРІВНА ВЛАДИЧИН

професор

Наукові інтереси – діяльність банків з іноземним капіталом, державне регулювання іноземного банківництва, теорія та практика банківського кредитування, розвиток іпотечного кредитування, банківський аналіз.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Аналіз банківської діяльності", "Кредитний менеджмент і цифрові технології", "Іпотечне кредитування", "Інвестиційне кредитування", "Міжнародний банківський бізнес".

ІРИНА ГЕОРГІЇВНА СКОМОРОВИЧ

професор

Наукові інтереси - історія грошей і банківської справи, еволюція грошових систем, банківська справа.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Історія та філософія грошей і банківництва", "Банківські продукти", "Банківські операції", "Проєктне фінансування", "Міжнародні розрахунки і валютні операції".

Skomorovych_I.jpg
Falyuta_A.jpg

АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ФАЛЮТА

доцент

Наукові інтереси – управління фінансовою стабільністю банків; управління економічною безпекою банківської системи.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Фінансовий менеджмент у банку", "Банківське регулювання та нагляд", "Банківський менеджмент", "Управління банківськими ризиками".

АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ КОВАЛЮК

доцент

Наукові інтереси – функціонування фінансового посередництва в неусталених господарських системах, проблеми реструктуризації банків.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Банківська система", "Платіжні системи і криптовалюти", "Фінанси у цифровій економіці", "Теорія економічної конкуренції", "Фінансово-технологічна та інституційна реструктуризація бізнесу".

Kovalyuk_A.jpg
IrshakO.jpg

ОЛЕСЯ СТЕПАНІВНА IРШАК

доцент

Наукові інтереси – прогнозування розвитку банківської діяльності, оподаткування банківської діяльності в Україні та світі, особливості управління податковою безпекою підприємств, інвестиційна діяльність банків, розвиток фінансових посередників в Україні тощо.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Гроші та банківництво", "Інноваційний розвиток банку", "Прогнозування банківської діяльності", "Корпоративне управління", "Бюджетний менеджмент", "Оподаткування банків", "Технології прогнозування банківського бізнесу", "Е-корпоративне управління".

Home: Команда
Home: Online Courses

ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ

Кафедра банківського і страхового бізнесу - це кафедра, яка справді дає практичні знання. Навчання тут цікаве і насичене, лекції завжди насичені актуальним матеріалом. Викладачі кафедри щиро "вболівають" за кожного свого студента. Що особливо важливо - вони завжди вимагали реальних знань і оцінювали їх відповідно.
Кафедра є перспективною в плані працевлаштування, оскільки ринок праці потребує спеціалістів банківської сфери.

Діана Сеничак, Головний спеціаліст відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Головного управління Державної казначейської служби у Франківському районі м. Львова

Навчання за спеціалізацією "Банківська справа" від кафедри банківського і страхового бізнесу було надзвичайно цікавим - лекції дуже інформативні, а на практичних заняттях завжди була можливість обговорити питання, що цікавлять та зрозуміти процеси, які відбуваються всередині банківської системи. Викладачі захоплюють своїм бажанням розказати та навчити більшого, залучити до дискусії, зацікавити й надихнути на дослідження. Працівники кафедри завжди з повагою й розумінням ставляться до студентів, сприймають їх як фахівців та майбутніх колег-науковців. Також, завжди радує дружня атмосфера, що панує в колективі кафедри і в аудиторіях зі студентами. Рада, що навчалась на магістратурі саме тут, і щиро вдячна викладачам та методисту кафедри БСБ за їхню працю!

Катерина Єрмакова, провідний економіст відділу контролю ідентифікації ФО м.Львів
Департамент менеджменту рахунків
АТ УКРСИББАНК

Нещодавно переглядала відео, яке ми знімали наприкінці п'ятого курсу, щодо навчання, вручення дипломів і випускного. Ностальгія за університетом, за нашою кафедрою і спогади про чудові студентські роки охопила всю душу. Колектив нашої кафедри умів надихати і навіть під час співбесіди на кафедрі, коли треба було поділитись своїми захопленнями, мені довелось співати , бо розказала про такі свої шкільні музичні таланти. Дякую вам, дорогі викладачі, кафедри банківського і страхового бізнесу.

Зоряна Придиба, HR Services Coordinator - Nestle Business Services Lviv

Щиро дякую найкращій команді вчених та наставників за знання, отримані за час навчання! Ваша підтримка та особливий підхід до кожного студента дали мені можливість швидко реалізувати себе, розвиватися та любити справу, якою я займаюся. Роки навчання в ЛНУ ім. Івана Франка завдяки Вам безцінні. Низький поклін та велика подяка

Наталя Саварин (Кузьмич), Treasury Services Specialist – Nestle Business Services Lviv

З теплом згадую своє навчання на кафедрі та людей навколо - було супер) І повірте, знання банківської справи відкриває дійсно широкі перспективи!

Юрій Ригель, Procurement Team Leader – EPAM Systems

Home: Відгуки

ЗВЯЖІТЬСЯ З НАМИ

м. Львів, просп. Свободи, 18,
3-й поверх, 302 кімната

(063) 443-62-43

  • Facebook
  • Instagram
Students Taking Exams
Home: Contact
bottom of page