ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ КАФЕДРИ БСБ

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
 

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

Reverchuk_S_v1.jpg

СЕРГІЙ КОРНІЙОВИЧ РЕВЕРЧУК

завідувач кафедри, професор

Наукові інтереси – методологія наукових досліджень, сучасні зарубіжні банківські системи, банківські кризи в умовах циклічності, фінансово-економічна безпека суб’єктів підприємництва.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Методи наукових досліджень", "Науковий семінар", "Грошово-банківські системи", "Гроші та банківництво".

СОФІЯ МИКОЛАЇВНА ЛОБОЗИНСЬКА

професор

Наукові інтереси – монетарне регулювання економіки, державне регулювання фінансових ринків, теорія і практика обліку і аудиту фінансових установ, фінансовий контроль господарської діяльності.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Облік і оподаткування у банках", "Облік і аудит у банках", "Монетарна політика", "Державне регулювання цифровізації банківської системи", "Управління персональними фінансами".

Lobozynska_S.jpg
YavorskaT.jpeg

ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА ЯВОРСЬКА

професор

Наукові інтереси – проблеми страхового бізнесу в Україні та світі, сучасні підходи до управління, регулювання та нагляду страхових компаній, цифрового страхування, банківського маркетингу, фінансового моніторингу.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Маркетинг у банку", «Е-маркетинг у банку», "Страховий менеджмент", "Фінансовий моніторинг", "Цифрове страхування", «Безпека банківського бізнесу».

УЛЯНА ВОЛОДИМИРІВНА ВЛАДИЧИН

професор

Наукові інтереси – діяльність банків з іноземним капіталом, державне регулювання іноземного банківництва, теорія та практика банківського кредитування, розвиток іпотечного кредитування, банківський аналіз.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Аналіз банківської діяльності", "Кредитний менеджмент і цифрові технології", "Іпотечне кредитування", "Інвестиційне кредитування", "Міжнародний банківський бізнес".

Vladychyn.jpg
Skomorovych_I.jpg

ІРИНА ГЕОРГІЇВНА СКОМОРОВИЧ

професор

Наукові інтереси - історія грошей і банківської справи, еволюція грошових систем, банківська справа.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Історія та філософія грошей і банківництва", "Банківські продукти", "Банківські операції", "Проєктне фінансування", "Міжнародні розрахунки і валютні операції".

ЛЮДМИЛА МИРОСЛАВІВНА ВОЙТОВИЧ

доцент

Наукові інтереси – проблеми ринку банківських металів, розвиток та регулювання страхової системи в Україні та світі, особливості стратегічного управління банком.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Гроші та банківництво", "Ринок банківських металів", "Стратегічне управління банком", "Банківські операції", "Грошово-банківські системи".

Voytovych_L.jpg
Falyuta_A.jpg

АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ФАЛЮТА

доцент

Наукові інтереси – управління фінансовою стабільністю банків; управління економічною безпекою банківської системи.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Фінансовий менеджмент у банку", "Банківське регулювання та нагляд", "Банківський менеджмент", "Управління банківськими ризиками".

АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ КОВАЛЮК

доцент

Наукові інтереси – функціонування фінансового посередництва в неусталених господарських системах, проблеми реструктуризації банків.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Банківська система", "Платіжні системи і криптовалюти", "Фінанси у цифровій економіці", "Теорія економічної конкуренції", "Фінансово-технологічна та інституційна реструктуризація бізнесу".

Kovalyuk_A.jpg
IrshakO.jpg

ОЛЕСЯ СТЕПАНІВНА IРШАК

доцент

Наукові інтереси – прогнозування розвитку банківської діяльності, оподаткування банківської діяльності в Україні та світі, особливості управління податковою безпекою підприємств, інвестиційна діяльність банків, розвиток фінансових посередників в Україні тощо.
Навчальні дисципліни, що викладаються: "Гроші та банківництво", "Інноваційний розвиток банку", "Прогнозування банківської діяльності", "Корпоративне управління", "Бюджетний менеджмент", "Оподаткування банків", "Технології прогнозування банківського бізнесу", "Е-корпоративне управління".

НАТАЛЯ БОГДАНІВНА ЦИБУЛЬСЬКА

старший лаборант

Наукові інтереси - рейтингування банківських установ, формування ринку рейтингових послуг, облік і звітність банків.

Cybulska_N.jpg